2013 Baharında Çantalar Canlanıyor!

2013-canta-modasiHer yıl bazı temel aksesuar ögeleri moda dünyasında ön plana çıkar genelde. Bu bahar aylarında ise, çantalar ön plana çıkan aksesuarlar arasında yer alıyor. Öyle ki, 2013 moda  dünyasında ki bir çok kombin için, çantaların yeri bir hayli artacağa benziyor. Nitekim, gerek iş hayatında; gerekse de özel yaşantınızda bir çok alan için çeşitli çanta üretimleri söz konusu.

Malum, bir çok insan için çantalar sadece yardımcı aksesuarlar olmaktadır. Oysa ki, çantaların doğru seçimi ve kullanımı, var olan kombine etki eden ve sizi daha şık, daha dikkat çekici kılabilen bir unsur olmaktadır. Sizlerde çantanın, tamamlayıcı yanından faydalanmak ve kombinlerinize şıklık katmak için, aşağıda ki temel çanta moda unsurlarını dikkate alabilirsiniz. Ayrıca, çanta ile birlikte kullanabileceğiniz ek aksesuarlar da mevcut durumda. Bu aksesuar bilgilerini de gene sizlere sunmaya çalışacağız. Sizler, kendinize göre aksesuar ve çanta unsurlarını kullanarak, kombinlerinizi yaratabilirsiniz.

2013 Bahar Aylarının Çanta Modası

  • 70’li yılların omuzdan askılı ve yandan aşağı doğru uzanan çantaları, bu yılda tekrar moda oluyor. Zira, sade ve farklı bir görüntü katması, sıra dışılık arayanlar için çok cezbedici olabiliyor.
  • Erkekler için ise; boyundan asmalı geniş çantalar moda oluyor. Ayrıca, moda olmasının yanı sıra; bir çok erkeğin, eşyalarını daha rahat bir şekilde taşımasına yardımcı olan bu çantalar, aynı zamanda şık, farklı ve daha elit bir hava yaratıyor.
  • Çantalar ile birlikte, renk uyumuna göre doğal olarak yapılmış bileklikleri tercih edebilirsiniz. Özellikle, sokak satıcılarında gördüğünüz kişilerin yaptığı farklı tasarımlar, çok dikkat çekici olabilir. Tabii, sadece dikkat çekmesi ile fayda sağlamış olmaz; ücret konusunda da ciddi oranda kâr elde etmiş olursunuz.
  • Eğer sokak stiline önem veriyor iseniz, okul dönemlerinde kullanılan sırt çantalarının mantığını, daha özel olarak tasarlamış firmaların sunduğu sıra dışı sırt çantalarını tercih edebilirsiniz. Zira, sokak stiline sırt çantalarının katkısı bir hayli fazladır.
  • Eğer, özel bir gecede kullanmak amacı ile çanta arayışı içerisinde iseniz; ince ve uzun çantalar, bulunacağınız ortama göre tercih edebilir.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir