600 TL’nin Altında Akıllı Telefon Almak Mümkün

Akıllı telefonlar hiç kuşkusuz Dünyada artık her zaman en çok aranan modellerdir. Fakat sıkıntı akıllı telefonların fiyatlarının yüksek olması. Akıllı telefon pazarında bu yaz aylarında da harika bir mücadele vardır ve buda fiyatlara yansımaktadır.

Teknoloji severlerin merak ettikleri sorulardan en önemlisi, “ ucuz akıllı telefon bulabilir miyiz?” olmaktadır. Bu sorunun cevabının gerçek olması elbette mümkündür yani, akıllı telefon açısından müthiş bir mücadele yaşanmaktadır ve buda diğer markaların fiyatlarının düşmesini sağlamaktadır. İphone 5, Galaxy S4 gibi cihazların son marka akıllı telefonlarını yayınlamaları diğer telefonlarda düşüş sağlamaktadır ve bu durumda akıllı telefonları ucuza alarak teknolojiden faydalanmak isteyenleri oldukça fazla sevindirmektedir. Bu yaza akıllı telefonla girmek isteyenlere müjde. Aşağıda ki telefonlar 600 TL’nin altında olan telefonlardır.

  •  LG Optimus Hub : 590 TL
  •  HTC Cha Cha : 560TL
  •  Sony Xperia Mini: 550 TL
  •  Motorola Defy Mini XT320: 480TL
  •  HTC Explorer: 540TL

akıllı telefonlar

Bu akıllı telefonlar 600 TL’nin altındadır ve akıllı telefon kullanmak isteyen insanlar, bu telefonları araştırarak ve alarak gerçekten akıllı telefon farkını ve özelliklerini hem ucuza hem de kaliteli markalarla kullanabilirler…

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir