Add Me Fast Nedir ?

 • home_peopleFacebook sayfanızın daha çok insanın beğenmesini ister miydiniz ?
 • Facebook sayfanızın abonesini artırmak ister miydiniz ?
 • Facebook durum paylaşımlarınızın daha çok insan tarafından beğenilmesini ister miydiniz ?
 • Google Plus’ta (+1) verdirmek ister miydiniz ?
 • Websiteniz için organik hit artırmak ister miydiniz ?
 • Twitter hesabınızda takipçi sayınızı artımak ister miydiniz ?
 • Twitter hesabınızda retweet sayınızı artırmak ister miydiniz ?
 • Youtube kanalınızda videolarınızın izlenme sayısını yükseltmek ister miydiniz ?
 • Youtube kanalınızda abone sayınızın çok olmasını ister miydiniz ?

Tüm bu soruların cevabı EVET ise o zaman doğru yerdesiniz.

 • AddMeFast kişilerin sosyal alandaki etkilerini artırmaya yardımcı olmak adına oluşturulmuş bir ağdır. Kişilere kimi beğeneceğine, takip edeceğine, abonesi olacağına, izleyebileceğine ve geçebileceğine özgürlük tanımıştır.
 • Kolay kayıt olma imkanı ve başlayanlara 50 kredi vererek büyük bir imkan sağlamıştır. Ayrıca aktif kullanıcılara günde 150 kredi vermektedir.
 • AdMeFast asla beğeni, abone, takipçi, izlenme, hit satmaz. Asla ve asla kişilerden kullanıcı adı ve şifre talep etmez. Diğer hile programları gibi beğeni, abone, takipçi artırma bahanesiyle sizden sosyal platformlardaki bilgilerinizi istemez.
 • Yaklaşık olarak 1 milyondan daha fazla üyesiyle Dünya’nın en çok kullanılan sosyal platformlarda kendi saygınlığınızı artırma uygulamasıdır.
 • Hızlı destek birimi mevcuttur.
 • Ücretli özellikleri de vardır.

Add Me Fast sayesinde tüm bunlara ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteye üye olmak ve kredi kazanmaktır.

Kredi kazanmak için yukarıda anlatılan tüm işlemleri tanımadığınız birine yaptığınız taktirde kredi kazanırsınız ve sizin sahip olduğunuz kredi kadar karşılıklı olarak size geri dönüşü olur ve tanımadığınız insanların sizin durumlarınızı beğendiğini, aboneniz olduğunu veya takipçiniz olduğunu göreceksiniz.

Tek yapmanız gereken kredi kasmaktır. Kredi kasmak için sizde karşılıklı olarak bu siteden tanımadığınız insanların durumlarını beğenebilir, abonesi olabilir, takipçisi olabilir ve bu şekilde sizde kredi kazanırsınız ve bu site sayesinde ise anında size geri dönüşü olur.

Tamamıyla ücretsiz olan bu uygulamaya üye olmak için TRY FOR FREE NOW butonuna tıklayarak ve E-Mail hesabınızı, Şifrenizi ve Doğrulama Kodunu yazarak üye olabilir ve kredi kazanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer fazla kredi kazanmak istiyorsanız ise her bir sosyal paylaşım ağınıza ait yeni bir üyeliğiniz olursa daha çok kredi kazanabilirsiniz.

Nasıl Kredi Kazanılır ?

Hesabınızla ilk olarak giriş yapmalısınız.

Sol menüde bulunan ücretsiz krediler kısmının altındaki tüm linkler size kredi kazandıracak araçlardır. Bazılarına Follow yapacaksınız, bazılarına Abone olacaksınız, bazılarını beğeneceksiniz.

Tüm bunları yaparken kullanmış olduğunuz sosyal ağ platformunuz açık olmak zorundadır. Aksi takdirde hata ile karşılaşırsınız.

Asla ve asla hile veya bot gibi uygulamalara inanmayınız. Bu sitede bu şekilde bir sistem işlememektedir.

Kazanmış Olduğum Kredileri Nasıl Kullanabilirim ?

Hesabınıza ilk olarak giriş yapmalısınız.

Sol menüde bulunan Site/Sayfa Ekle butonuna tıklayarak Yaz sekmesinden hangi platforma Beğeni, Abone, Follow istiyorsanız onu seçmelisiniz.

Title : Türkçesi Başlıktır. Sayfa Adını ve Adresini yapıştırınız.

CPC : Herhangi biri bu site vasıtasıyla Sayfanızı ziyaret ettiğinde ne kadarlık bir kredi düşmesini istiyorsanız onu belirtmelisiniz.

CPC’yi eğer yüksek tutmaz iseniz sıralamanız bir hayli geride olacaktır. Dolayısıyla sayfanızın girilme ihtimali çok düşük olacaktır. Siz kendinize göre optimum bir kredi belirleyebilir buna göre bir strateji izleyebilirsiniz.

Facebook Abone Kasma Hilesi

Facebook Durum Beğendirme Hilesi

Twitter Takipçi Artırma Hilesi

Facebook Abone Artırma Hilesi

Facebook Durum Beğendirme Hilesi

Twitter Retweet Artırma Hilesi

şeklinde hile ve bot olaylarına asla ve asla inanmayınız. Bu site gibi ancak organik bir şekilde artırabilmeniz mümkündür. Biz de sizleri hem bilinçlendirmek hem de bu siteyi tanıtmak için analizini yaptık. Umarım Faydalı Olmuştur.

 

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir