Amerika 51. Bölge ve Bilinmeyenleri

Birçok filmde 51. bölge ile ilgili birçok şey izlemiş ve duymuşsunuzdur. Günümüzde 51. bölgenin varlığı kesinleşmiş ve sadece üst düzey asker ve yöneticilerin girebileceği, gizli çalışmaların yapıldığı yer olduğu da bilinmektedir. Fakat bu çalışmalar nelerdir?

Bu yazı tam anlamıyla gerçek bilgilere dayanmaz ve daha çok iddaa ve komplo teorileri üzerinden gidecektir.

Bazı araştırmacılara göre hatta Türkiye’de de bulunan bazı profesörlere göre gen haritası bundan yıllar önce yapılmıştır. Şu an çok rahat bir şekilde canlılar üstünde oynanabilmektedir. 51. bölgenin çalışma alanlarından biri de genetik üzerinedir. İddaalara göre şu an itibariyle 51. bölgede vücudu insan ama kolu aslan pençesi olup ayağı at ayağı olan genetiği değiştirilmiş insanlar bulunuyor.

Bu çok zor bir şey gibi gözükse de aslında genetik bilimcilere göre çok basit ve önündeki ten engel etik olmayışıdır. Gizli araştırmaların olduğu yerde etik ne derece önem arz eder; o da size kalmış.

insanlarda genetik değişiklikBuna benzer bize çok fantastik ve uç gelen bilim ( zararlı bilim) haberleri alınıyor. Şu da bilinmelidir ki 1943 yılında hayatını kaybeden Nicola Tesla’nın kablosuz elektriği bulduğu artık bir çok araştırmacı tarafından ortaya konulmuştur. Kablosuz elektrik yazısının buradan okuyabilirsiniz.

Yani bu bize şunu gösteriyor; aslında yıllar önce çığır açan buluşlar yapıldı ve birileri bunu kendi tekeline alarak insanların kullanımına sunmadı. Şu an bize uç gelen şeyler aslında yıllar önce bulunmuş olan basit şeyler olabilir. Günümüzün bilimi nelere muktedirdir asıl önemli olan soru bu…

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir