Anahtar Kelime ve Etiket Bulmanıza Yardımcı Olacak Site

Bu sitenin sağlamış olduğu hizmet sayesinde hem makalelerinize uygun başlığı bulacaksınız hem de yazının içinde geçmesi gereken anahtar kelimeleri elde edeceksiniz. Yazı etiketlerini de bu doğrultuda en çok aranan kelimelerden oluşturarak sitenizin hitini arttıracaksınız.

Sitenin adresi ubersuggest.org , siteye girdiğinizde aramanızı yapmak için doldurmanız gereken yerler karşınıza çıkıyor. Aşağıda doldurmanız gereken yerleri görebilirsiniz.

ubersuggest

 

query  yazan kısma ana bir konu yazarak o konu hakkında en çok aratılan sayfa başlıklarını elde edebilirsiniz. Yazının diline göre dil seçimi yapmalı ve sonrasında da ister web  seçeneğinden isterseniz de altında bulunan resim, video, haber vb. seçeneklerde aratarak en çok aranan konu başlıklarına ulaşabilirsiniz. En son captcha yı doğru bir şekilde doldurarak suggest butonuna tıklamanız yeterlidir.

Örnek bir arama:

ubersuggest kullanma klavuzu

Bu örnek aramada “beslenme” kelimesini kullanarak yazı başlıkları ve anahtar kelimeler için en iyi önerileri görmek istedim. Bana toplamda 339 tane öneri sundu. İlk olarak kelime ile ilgili en çok aranan kelimeleri sunuyor.

Bunlar:

beslenme anahtar kelimeler

 

Bu sayede sizde yazacağınız makalelere en çok aranan konu başlığı isimlerini verebilir ve doğru konu başlıklarına yoğunlaşabilirsiniz. Aynı zamanda doğru etiketler ile bir yazıdan 5 yazı hiti alabilirsiniz. Bunun yanında konu başlığı bulmakta zorlanan arkadaşlar için de çok iyi bir hizmettir. Bu sayede sitenizin genel kategorilerini girerek yüzlerce konu başlığı bulabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki görselde de görüldüğü gibi ana başlıkların üzerine tıklayarak daha da alt başlıkları görebilirsiniz.

beslenme anahtar kelimeler 2

 

Bu programı kullanmaya başladıktan sonra bana teşekkür edeceksiniz!

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir