Apple Mac Pro Özellikleri ve Fiyatı

Mac Pro, Apple’ın ortaya koymuş olduğu inanılmaz özelliklere sahip bir masaüstü bilgisayardır. Evet bu devirde masaüstü bilgisayar mı olur demeyin, çünkü Mac Pro çok daha fazlasını veriyor. Mac Pro, profesyoneller için hazırlanmış yüksek özellikli bir masaüstü bilgisayardır.

İki adet farklı özelliklere sahip Mac Pro bulunuyor. Mac Pro’lar Apple’ın ürettiği oldukça önemli bir atak kaynağı olabilir. Bu iki inanılmaz donanım harikası 2013 Aralık ayında satışa sunulacaktır.

Dört Çekirdekli Mac Pro Özellikleri ve Fiyatı

Mac Pro 4 Çekirdekli

 

  • Dört Çekirdekli Mac Pro Fiyatı: 7.998 TL – Öğrencilere, öğretim üyelerine ve eğitim kurumlarında çalışanlar için indirimli fiyatı: 7.358 TL

Altı Çekirdekli Mac Pro Özellikleri ve Fiyatı

Mac Pro 6 Çekirdekli

 

  • Altı Çekirdekli Mac Pro Fiyatı: 10.559 TL Öğrencilere, öğretim üyelerine ve eğitim kurumlarında çalışanlar için indirimli fiyatı: 9.751 TL

Mac Pro Ortak Özellikler

Mac Pro Ortak Özellikleri

 

Mac Pro Ortak Özellikleri 2

 

Mac Pro Ortak Özellikleri 3

 

Apple online storedan ürünleri satın alırken şunu kesinlikle unutmayın. Tüm Mac ürünlerinde yani MacBook Air, MacBook Pro, Mac mini, iMac ve Mac Pro ürünlerinde tüm üniversite öğrencilerine, öğretim üyelerine ve eğitim kurumlarında çalışanlara 564 Tl’ye varan indirimler bulunuyor. 

Apple Mac Pro Tanıtım Videosu

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir