BattleField 4 Aksiyon Oyunu Duyuruldu

Aksiyon oyunlarının ileri seviyede olan oyunu Battlefield 4 serisi yayınlanmaya başlandı. DICE markası adı altında ciddi çalışmalar sonucu geliştirilen aksiyon oyununu yeni serisi, Microsoft’un oyun ve eğlence sistemi Xbox One ve PlayStation 4 için piyasa olacağını duyurdu.

Battlefield 4 oyununda oldukça farklı özelliklerde bulunmaktadır ve bunlardan biride gelişmiş Frostbite 3 motoru ile güçlendirilmiş ve oyunun içeriğinde bir çok önemli özellikte kendini göstermektedir. Görsellik bakımından kendini gösteren özelliklerle dikkat çekmektedir ve ses özellikleri bakımından da oldukça önemli yeni özelliklerle geliştirilerek, oynayanlar için ses olarak da oldukça zevkli anlar yaşatmaktadır. Animasyon olarak da müthiş bir görsel efekte sahip olan Battlefield 4 oyunu oldukça başarılıya benzemekte. Oynayacaklar için çok ayrı özelliklerde geliştirilen Battlefield 4 oyunu, Microsoft Xbox 360 oyun ve eğlence sistemi, PlayStation 3 bilgisayar eğlence sistemi ve PC için 29 Ekimde satışa sunulacaktır.

Battefield 4, Xbox One ve PlayStation 4 içinde piyasaya çıkacağı söylenmektedir.  Battefield 4 oyunu için ön sipariş verecek olan oyuncular için, China Rising özel dijital genişleme paketine ücretsi olarak sunulacaktır ve buda önemli bir gelişmedir. Bu genişleme paketine sahip olacaklar, dört devasa çoklu oyuncu haritasında yepyeni taşıtlar ve harika özelliklere sahip askeri ekipmanlarını kullanarak Çin topraklarında bir birlerine üstünlük kurma savaşları vereceklerdir. Bu sayede bu genişletilmiş pakete sahip olanlar gerçekten çok eğlenceli bir oyuna sahip olacaklardır.

battlefield 4 resmi

DICE 10 Haziran pazartesi günü saat 11 de Expo (E3) fuarında başlayacaktır. Dört çoklu oyuncu moduyla harika kaliteye sahip canlı demo ile gösterecektir. Bu şov Spike TV ve http:/www.ea.com/e3 sitesinde de canlı olarak yayınlanacaktır. E3 fuarına gelenler EA’in South Hall #1601 numaralı standına gelerek demo oyununu deneyebilecekler…

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir