Beyin Frekansı Teknolojisi Nedir ?

Beynimizin dört tane çalışma hali vardır. Uyku, uyanıklık, rüya ve meditatif halinde yer alırlar. Zihnimiz uyanıkken beta halindedir. Uyku haline gelirken alfa halinde bulunmuş olurlar. Teta hali derin uyku halidir ve hatırlayamadığımız rüyaları kapsar. Delta ise en son halidir. Kişinin bu hali bilim adamları tarafından incelenmektedir. En derin hali delta haldir. Sadece iyileşme hali olduğu bilinir ve beyin protein üretir, beden yenilenir. 0-2 yaş delta halindedir. Konuşamıyorlar sadece algılıyorlar. On dört yaşına kadar alfa halinde oluruz. Bir sonraki günün hayalini kurmak, gelecek hayali kurmak gibi bir hayal dünyasında yaşarız adeta. Gelecekteki mesleğimiz ne olacak bunları düşünürüz.  Bizler alfayı ve deltayı isteyerek zihnimizi değiştiremeyiz. İki frekanstan ayrı titreşim yollayarak teta ve alfaya düş kurma haline bilerek getirme adı beyin frekansı teknolojisi olarak adlandırılmaktadır.

beyin frekans teknolojisi

On dört yaşına kadar bir yığın mesaj alırız. Çevremizde olan her şeyi kendimizle ilişkilendiririz. Komşunun oğlu çalışkan, komşunun kızı çok titiz, becerikli bir kız. Çocuk bu konuşmaları şöyle algılar, bende çok çalışkan olmalıyım ki benden de bahsetsinler. On dört yaşına kadar çok fazla kendimizle ilgili mesaj alırız. Bu kişinin bilinçaltına gömülmüştür bu düşünceler, mesajı yok etmek için aynı bilinç seviyesine indirmemiz gerekir. Zihnini alfaya indirince çocukken ki gibi alıcı beyin olur zihin. Zihnini yeniden programlamayı sağlarız. Uyanıklık halinde bunu yapmak zordur. Alfa ve teta da yeni mesajları söylersek kendi kişisel gelişimimizi istediğimiz yöne doğru geliştirmek mümkün.

Beyin frekansı teknolojisi hamileler, kalp pili olanlar, epilepsi rahatsızlığı teşhisi konanlar ve uyuşturucu bağımlıları tarafından kullanamaz. Ayrıca makine başında bulunan kişiler de kullanamazlar. Araba kullanan kişiler de beyin frekansı teknolojisi kullanılamaz. Daha uyku haline yakın zihne taşıdığından tehlikeli olur. Epilepsi olan hastalar zihinsel değişimden çok çabuk etkileneceklerinden dolayı uygun olmaz. Hamilelerde de çocuğa zararlı olabileceği için uygun değildir. Beyin frekansı teknolojileri  zihni uyku haline getirdiğinden dolayı başka bir şeyle meşgul olurken yapılmaz. Güvenli ortamlarda dinlenmelidir. Bu açıdan kişiye zarar vermemesine dikkat edilmelidir. Bu konularda bilinçli olmak gerekir.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir