Biorezonans Nedir ?

Biorezonans tedavisi biyolojik bir  tedavi yöntemidir. Bu tedavi yöntemi batıda 30 yıldır kullanılan bir yöntemdir. Ağrısız, acısız, ilaç kullanmadan ve herhangi bir yan etkiye maruz kalmadan uygulanan tedavi yöntemidir. Ülkemizde ise daha yeni tanınmaya başlanmıştır. Bu tedavi yöntemi herkese uygulanabilmektedir. Çocuklara da, bebelere de, gençlere de, yaşlılara da, hamile bayanlara da uygulanabilir. Herhangi bir sakıncası yoktur bu yöntemin uygulanmasının. Yaş ve cinsiyet konusunda bir sınırlama yoktur.

Vücudumuz elektromanyetik frekanslar ile doludur. Organlarımız bu elektromanyetik frekansları yayarlar. Her insanın belli zaman aralıklarında yaymış oldukları frekanslar bulunmaktadır. Hastalıklı dokulara yaydıkları frekansın tam aksi yönde frekans uygulayan tedavi yöntemine biorezonans tedavisi adı verilmektedir. Hastalıkların tedavi edilmesini sağlayan bir yöntemdir. Biorezonans alternatif bir tıptır. Teknolojinin en ileri boyutu olarak adlandırılır. Çünkü biorezonans cihazı sayesinde vücudumuzdaki kötü sesler duyulur. Bu sebeple de tedaviye başlanır.

Biorezonans tedavisi yapılmadan önce hastaya kan tahlili uygulanır. Ve genetik yada çevresel olarak oluşan hastalıklar tespit edilir. Hastaya uygulanan kan testinde, bakteriler, virüsler, alerjenler, parazitler, mantarlar, ağır metaller, gıda katkıları, kanser hücreleri, çevre toksinleri, kimyasal maddelere bakılmaktadır.

biorezonansBiorezonans tedavisi bütün hastalıkların tedavisi için uygulanabilir. Çünkü bugüne kadar dört yüzü aşkın hastalığın tedavisinde bu yöntem sayesinde başarıya ulaşılmıştır.  Bu hastalıkların arasında obezite, kanser,  alerji, çölyak hastalıkları da vardır. Başlıca biorezonans tedavisi yapılarak iyileştirilen hastalıklar, depresyon, kabızlık, reflü, migren, bronşit, astım, alerji,  fıtık, obezite, romatizma, cilt kırışıklığı, menopoz, prostat, sigara bırakma, MS’dir. Günümüzde teknoloji yaygınlaştığı için elektromanyetik kirlilik her yeri sarmış bulunmaktadır. Bu kirlilik biorezonans tedavisi sayesinde temizlenmektedir. Bu elektromanyetik kirliliğe maruz kaldığımızdan dolayı stresli bir hayat süreriz. Aynı zamanda bağışıklık sistemimizde zarar görürü bu elektromanyetik kirlilik yüzünden. Biorezonans tedavisi ile astım, egzama, saman nezlesi, alerjilerin giderilmesi konusunda çok başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Alerjik hastalarda önce kişiye alerji  testi uygulanır ve kişinin nelere karşı alerjisi olduğu tespit edilir. Daha sonra saptanan alerjenlere öncelik verilerek kişiye özel olarak bir biorezonans tedavi yöntemi uygulanmasına başlanır.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir