Call of Duty: Ghosts Oyun İncelemesi

FPS oyun severler sıkı durun Call of Duty: Ghosts oyununda sona yaklaşılıyor.Oyun hakkında ilk bilgiler internet mecrasına sızmaya başladı.Bizde sızan bu bilgileri topladık, derledik ve sizlerle paylaşıyoruz.

FPS oyunları uzun yıllar boyunca 2. Dünya Savaşı’na takılı kaldı.Sürekli bu savaşı konu alan oyunlar artık oyuncuları sıkmaya başlamıştı ki bu durumun değişmesinde en çok özen gösteren oyunlardan biri Call of Duty oldu.Oyunları üst süte yenileyerek oyunculara istediği zevki yaşattı ve yaşatmaya devam ediyor.

 

Nitekim artık öyle bir noktaya geldik ki serinin bir oyunu piyasaya çıkar çıkmaz, anında yenisi görücüye çıkıyor… Tesco ve Target isimli iki farklı mağazanın ortaya attığı bir iddiaya göreyse, yeni Call of Duty oyununun birçok bilgisi ellerinde bulunuyor. Kendi sitelerinde oyunun orijinal kapağını sergileyen satış noktalarına göre seriye eklenecek yeni yapımın ismi Call of Duty: Ghosts olacak. Charlie Intel isimli internet sitesi ise yaptığı bir açıklamada görselleri sağlayan kaynaklarla konuşulduğunu ve oyunun resmi olarak tanıtılmasının önümüzdeki günlerde gerçekleşeceğini öğrendiğini bildirdi.

Activision şimdilik konu hakkında sessiz kalmayı tercih etti. Bahsi geçen sitelere göreyse Ghosts, 30 Aralık 2013’de raflardaki yerini alacak.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir