Çanakkale Geyikli Tatil Beldesi

Çanakkale, Geyikli filmlere konu olarak birçok kişinin dikkatini çekmiştir. Geyikli nasıl bir yerdir ve tatil için ne kadar imkan ve tesisi bulunmaktadır ?

Bu soruların cevabı için Geyikli tatil yazısı hazırladık. Öncelikle çok fazla tesis ve eğlence merkezi olmadığını belirtmekte yarar var. Daha çok sessizlik ve sakinliği isteyenler için uygun bir yer. Plajları çok iyi bir şekilde tesisleşmiş olmasa da tamamen kumdan oluşan temiz ve berrak bir çok sayıda plaja sahip.

Geyikli’ye en yakın eğlence yeri olarak Oduncu İskelesi’nde bulunan cafeler ve barları örnek verebiliriz. Bunun yanında da genç nüfustan ziyade orta yaşlı kesimin daha çok bulunduğunu da belirtmek gerekir.

Geyikli’nin köy pazarından birçok ihtiyacını karşılayabilir ve aynı zamanda da marketten de gereksinimlerinizi giderebilirsiniz. Sessiz sakin ve kendi başında olan bu şehirde bir grup olarak tatile giderseniz çok fazla zevk alacağınız bir ortama sahip. Birçok yerinde çadır kurabilir veya karavanınızla gidebilirsiniz.

Çanakkale Geyikli

Ulaşım olarak çevresinde gezilecek en önemli yer olarak Bozcaada’yı gösterebiliriz. Özellikle tatilden dönüşte yanınızda Türkiye’nin en güzel zeytin ve zeytinyağını götürmek istiyorsanız, hormonsuz ve organik bir yer istiyorsanız, kafamı dinleyeceğim diyorsanız Geyikli sizin aradığınız yer olacaktır!

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir