Counter Strike Online Türk Oyuncularına Kavuşuyor

Harika bir savaş oyunu olan ve mükemmel görselliğe dayanan Counter Strike, yeni versiyonuyla artık Türkiye’de online olarak oynanabilecek. Counter Strike Online, FPS özellikleriyle birleşerek NEXSON Avrupa tarafından Türkiye’ye sunulmuştur ve artık oyunu merak edenler 22 Mayıs itibariyle oynayabileceklerdir.

Valve tarafından geliştirilen oyun, geçen zamanda oldukça ileri seviyede gelişerek şimdiler de FPS özelliğine kavuşmuş ve çevrim içi oynanabilir haline gelerek, “ Counter Strike Online” yeni versiyonuyla Türkiye’de artık oynanabilecektir. FPS özelikleri oldukça iler seviyededir ve oyunu oynarken özellik bakımından da, konuşma tarzları, görsellik, bölümlerin içerikleri bakımından da oldukça ileri seviyeye ulaşa CS Online olarak artık oynayıcılara mükemmel bir oyun zevki sunacaktır.

CS Online şekilde NEXSON güvencesi altında oynanmaya başlanmış ve geliştirilen özellikleriyle beraberde ayrı bir boyuta gelen CS oyunu, artık gençler tarafından evlerde veya İnternet Cafelerde çok ayrı bir keyifle oynanabilecek ve bu sayede artık çok farklı özelliklerle oyunculara harika anlar yaşatacaktır. Valve tarafından geliştirilen CS oyunu, şimdilerde çok ayrı bir boyuta ulaşmış ve bu sayede de artık Dünya çapında kaliteli bir oyun haline gelerek, Türkiye’de de Online tarzında oynanır hale gelerek Ülkemize de bu zevkli oyunu yaşatmaktadır.

NEXSON, ayrıca gençleri ilgilendirecek bir başarıya da imza atarak, İnternet Cafede oynayanlar için Premium indirimler yaparak, bu alanda da gençlerin hem oyuna daha fazla katılımını hem de gençlere sunduğu bu imkanla da para konusunda da oldukça yardımcı olmaktadır…

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir