Galaxy S4 İlk Ayında 10 Milyon Sattı

Samsung Electronics, harika özelliklere sahip Galaxy S4’ün satışlarının, piyasaya çıkmasından sonra geçen 1 ay içerisinde 10 milyon adeti geçtiğini bildirdi. Bu rakam gerçekten önemli bir satış rakamıdır ve saniyede 4 adetten fazla satılması demektir.

Galaxy S4 aynı zamanda kendinden önceki modellerin satışlarını da geçerek, ciddi anlamda bir başarı sağlamıştır. Galaxy S3 piyasaya çıktıktan 50 gün sonra bu rakama ulaşabilmeyi başarmıştı ve bu nedenle de Galaxy S4 daha erken zamanda böylesine ciddi bir satış rakamına ulaşma başarısını da göstermiştir. Samsung Electronics BT ve Mobil İletişim Birimi CEO’su ve Başkanı JK Shin, “ Samsung adına, dünya genelinde Samsung Galaxy S4 ‘ü tercih eden milyonlarca tüketicimize teşekkür etmek istiyorum. Samsung olarak insanlardan aldığımız ilhamla, onlar için yenilikler yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuşarak hem teşekkür etmekte hem de başarılarının devamının daha iyi modellerle geleceğini de belirtmek istemiştir. Dünyanın ilk Full HD Süper AMOLED ekranına sahip olan Galaxy S4 gerçekten oldukça farklıdır.

5 inç büyüklüğündeki ekranı ile resimleri de Full HD görüntüsü kalitesiyle vermektedir ve bu kadar çok satılmasının da başarısı bu özelliklerden gelmektedir. Galaxy S4 aynı zamanda hem ön hem de arka kamerayı aynı anda kullanma özelliğini kullanıcılarına sunarak da oldukça farklı bir model imajı çizmektedir. Galaxy S4, kullanıcılarının yüzünü, sesini de tanıyarak gerçekten bir akıllı telefonda bulunması gereken özelliklerden oldukça kat fazlada bulunmaktadır. Galaxy S4’de bulunan “ S Health” yazılımı sağlık ve egzersiz bilgilerinde güncel tutmakta ve insanların spor faaliyetlerini, uyku anları gibi durumları da takip ederek gerçek anlamda bir fayda sağlamaktadır.

Samsung Galaxy S4 Karşılaştırması

Halen 110’dan fazla ülkede satılmakta olan Samsung Galaxy S4 oldukça fazla ilgi görmektedir ve kademeli olarak toplam 155 ülkede 327 partnerin desteğiyle satışa sunulacaktır…

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir