Google eBookstore Nedir?

Google‘ın ortaya koyduğu elektronik kitap satışı yapan bir mağazadır.Bünyesinde bulundurduğu kitapları okuyuculara sunarak telefondan, bilgisayardan ve tabletten ulaşım ve kullanım imkanı sunuyor.

Google eBookstore Ne Gibi Özellikleri Barındırıyor

Ülkemizde tam olarak kullanıma geçemediğini görüyoruz.Ücretli kitapların satışı ülkemizde yapılmıyor.
Android yazılımında da Google Play’dan girdiğimizde bu yazıyı görebiliriz.
google ebookstore

Ücretsiz kitaplara ulaşım yapılabildiği gibi ücretli kitapların satışının da yakında ülkemizde olacağı belirtiliyor.Site Anroid, çeşitli tarayıcılar ve iOS tarafından erişilebilir durumdadır.Ayrıca iOS ve Android işletim sistemleri için özel uygulamalar yapılmış ve bu uygulamalar sayesinde daha kullanışlı bir hal almıştır.

Satın alınan kitaplara ortak hesap sayesinde telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan ulaşabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

İnsanların özellikle tablet ve akıllı telefon kullanımını arttırması ile kitap satışları da e-kitaba doğru kaymış durumda.Bu da yayın evlerini ve şirketleri bu tür büyük platformlara itiyor.

Bu pazarın ilerde daha da büyüyerek gideceği aşikar bir şekilde ortada.Ülkemize de bu kullanım ulaştığı zaman kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaşacağını düşünüyorum.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir