“Hata Kodu 57” ve Nedenleri

Yapılan araştırmalar sonucunda çok fazla “Yapı Kredi 57 Hata Kodu Nasıl Çözülür?” sorusuna rastladık. Bu yazıda hata kodu 57’nin ne olduğunu hangi sebeplerden dolayı kaynaklandığını ve izlemeniz gereken adımları anlatacağız.

Öncelikle “57 Hata Kodu Nedir?” sorusuna bir açıklık getirmemiz gerekiyor. POS işlemleri esnasında yaşayabileceğiniz bir sanal pos kod hatasıdır. Bu hafta kodu Yapı Kredi Bankası’na özel bir hata kodu değil. Pos işlemleriniz sırasında tüm banka kartları ile yaşayabilirsiniz.

57  Kart Sahibi Bu İşlemi Yapamaz.

Bu hatayı görür görmez çalışmış olduğunuz bankanın müşteri hizmetlerini arayın. Çünkü bu hata kodu kartınızın bloke olduğu anlamına geliyor. Nedenini ve prosedürü size anlatacaklardır.

Kredi Kartında 57 Hata Kodu Neden Dolayı Görülür?

Bu hata genellikle, kart borcunun zamanında ödenmemesi sonucunda veya mail order işlemlerine açık olmadığı durumlarda görülmektedir. Bloke olan kartınızın nedenini bankanızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Borç yüzünden bloke edilen kartlarda, ödenmeyen borcunuzu yatırmanız halinde 57 hata kodu aldığınız kredi kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hata Kodu 57

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir