HTC Desire 600 Özellikleri

HTC bir yenilik daha yaptı ve bir akıllı telefonunu daha tanıtarak gerçekten bu konuda ne kadar ileri seviyeye geldiklerini göstermekte. Android işletim sistemindeki yeni akıllı telefon bu sefer orta seviyeyi hedef alıyor.

Tayvan markası olan HTC, bu yeni akıllı telefonunda orta seviyeyi hedef almaktadır ve modeli de Desire 600 olan akıllı telefonu tanıtarak oldukça etki yaratmıştır. Akıllı telefon 4 çekirdekli Android özelliğine sahiptir ve orta seviyeyi hedef almaktadır. 4.5 inç’lik muhteşem bir GHD LCD2 ekran özelliğine sahiptir ve bu da gerçekten Desire 600 marka akıllı telefonu harika bir hale getirmektedir. Bu özelliği kullanıcıları oldukça fazla etkilemektedir.

1GB RAM Ve 8GB dahili depolama hafızaya sahiptir ve bu bakımdan da oldukça etkileyicidir. 8MP’li arka kamera özelliğine sahiptir ve ön kamera olarak da 1.6MP kamera özelliğine sahip olarak, ön kamera bakımından da oldukça önemli özelliklere ve iyi bir görüntüye sahiptir. Aynı zamanda NFC ve 1860MAH kapasiteli bir pil özelliğine sahiptir ve bu bakımdan da oldukça ileri seviyede bir teknolojiye sahiptir. Aynı zamanda da çift ön hoparlör özelliği ile de ses kalitesi bakımından oldukça iyidir ve bu sayede de farklı bir ses sistemine sahiptir. Cihaz HTC’nin yeni sense 5.0 kullanıcı ara yüzünü kullanmaktadır.

HTC desire 600

Taşınabilir bir kasayla sunulan Desire 600, sadece 130 gram ağırlığındadır ve bu bakımdan da kullanıcılarını ağırlık bakımından asla rahatsız etmez. Gerçekten çok ince bir dizayn yapısı vardır ve oldukçada şık bir özelliğe sahiptir. Şimdilik sadece, Ukrayna, Rusya, Orta Doğru ve Asya’ da haziran ayında satışa sunulacaktır. Desire 600’ün diğer bölgelerde satılıp satılmayacağı da gerçekten merak konusudur ama bu henüz bilinmemektedir…

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir