İlk Sıvı Soğutmalı Akıllı Telefon

Dünyada bir ilk olma özelliğine sahip NEC markasının ürettiği akıllı telefon gerçekten de ilginç bir şekilde  teknoloji bakımından harika bir özelliklere sahip. NEC, akıllı telefonunu tanıtarak büyük ilgi uyandıracaktır.

NEC ürettiği ve hayata geçirdiği Medias x marka telefon oldukça farklı ve Dünya da bir ilk özelliği içermektedir. Dünyanın ilk Sıvı Soğutmalı telefon modeli bu özelliği ile ne kadar büyük bir telefon olduğunu kanıtlamaktadır. Tasarımıyla da dikkatli üzerine çeken Medias X marka telefon tasarımıyla da oldukça ilgi görmekte ve beğeni toplamaktadır. Bu telefon sıvı soğutma özelliği ile radyatörler sayesinde  ısı korunmasında yardımcı olmakta, harika tasarımıyla da oldukça fazla ilgi görmektedir.

Android 4.2 işletim sistemini  kullanarak fark yaratan Medias X, 4.7 inç büyüklüğün de bir ekrana sahiptir. Bu ekran boyutu ile kullanıcılara geniş ve rahat kullanım imkanı sunarken, bu sayede de daha zor ve karışık dosyaları görüntülemekte harika bir görünüme sahiptir. Sıvı soğutma özelliği ile, zor oyunlar da bile bazen ısınmadan dolayı donmalar ve kasmalar olurdu ama artık bu telefon sayesinde bir çok farklı dosya ve içerik  rahatlıkta kullanılabilecek.

medias x sıvı soğutmalı telefon

İnce yapısıyla dikkat çeken bu telefon, özellik bakımından da oldukça iyi değerlere sahip ve dünyada bir ilk olmakla bunu hak etmiştir…

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir