İngiliz Deri Üreticisi Clarks

İngiltere’den dünyaya açılan ve hem kadınların hem de erkeklerin fazlasıyla rağbet gösterdiği bir deri firmasıdır. Ayakkabı, çizme ve botları çok fazla sevilmektedir. Müşterilerin yorumlarına bakıldığında en çok beğenilen yanı rahatlığıdır.

Ülkemizde de hizmet veren Clarks mağazaları fiyat olarak diğer firmalara göre pahalı bulunmaktadır. Ama çoğu modelinin aldığı paranın hakkını verdiğini söyleyen müşteriler, ayakkabıdan beklediği tüm özellikleri karşıladığını söylüyor. Deri olmasına rağmen ayakkabının çorap boyamaması, spor ayakkabı rahatlığı sağlaması, ayağın nefes almasını sağlaması, birbirinden özel ve trend tasarımları Clarks markasını öne çıkarıyor. Tabi ki memnun olmayan müşterileri de olabilir. Hatalı ayakkabı, model vb. çeşitli sorunlar ile karşılaşmış müşterilerin de olduğunu söyleyebiliriz. Ama müşterilerin çok büyük çoğunluğunun yıllardır tercih ettiği ve beğendiği bir firmadır.

Erkek ve bayan müşterilerine sunduğu birbirinden yenilikçi dizaynda ürünler sunan Clarks, 1825 yılında ilk adımı atılmış ve günümüzde dünya çapında bir marka haline gelmiştir. Siz de aldığınız Clarks ürünler hakkında t

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir