İngilizce Türkçe ve Türkçe İngilizce Çevirici

Sponsor İçerik

Günümüzde İngilizceyi artık her alanda yaygın bir şekilde kullanıyoruz. Ancak İngilizce Türkçe çevirinin doğruluğu da çok önemli, bunun için en çok kullanılan sitelerden biri http://www.birimcevir.com isimli sitedir. Bu site içerisinde hem Türkçe-İngilizce, hem de İngilizce Türkçe çevirilerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz, ilgili linkler alttaki gibidir.

İngilizce Türkçe çeviri için; http://www.birimcevir.com/metin-cumle-cevirisi/ingilizce-turkce-cevirici.aspx

Türkçe- İngilizce çeviri için; http://www.birimcevir.com/metin-cumle-cevirisi/turkce-ingilizce-cevirici.aspx  linklerini kullanabilirsiniz.

Bu web sitemize tıkladığınızda sayfada 1024 kelimeye kadar olan paragraflarınızı veya yazılarınızı tek seferde çevirme imkânı bulabilirsiniz.

Uygulamaya girdiğiniz zaman aşağıda yer alan dil butonlarının sırasını değiştirerek de çevirinizi istediğiniz dilden istediğiniz dile çevirebilirsiniz. İlk seçilen dil mutlaka yazı dili ile aynı olmalıdır.

Birim çevir sitesi içerisinde, dil çevirisi haricinde, para birimleri, altın kurları ağırlık birimleri, güç birimleri, ayakkabı ölçüleri, uluslararası saat farkları, hacim birimleri, bilgisayar birimleri, aydınlatma birimleri, zaman birimleri, basınç birimleri, sıcaklık birimleri ve ölçü birimleri gibi, günlük hayatta kullandığımız tüm yardımcı bilgileri de bulabilirsiniz. Siz de günlük hayatınızı kolaylaştırmak için biran önce harekete geçin.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir