iPhone 5C İle Taşıntınız Mı ?

iPhone 5C görsel ve videoları internete düşmüş bulunuyor. Ucuz iPhone parolası ile uzun süredir konuşulan haberlere sonuca ulaştı ve Apple firması ucuz iPhone olarak isimlendirilen iPhone 5C modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Plastik kasası ile ucuz iPhone olmasının hakkını verdiğini söylemeden geçmeyelim. Bu telefonu kesinlikle çok dikkatli bir şekilde kullanmalısınız. Gerçi Apple’dan söz ediyoruz. Her ne kadar plastik olsa da sağlamlaştırılmış bir güvenlik koruması koymuşlardır. Apple’ın kasa sağlamlığını tartışmaya gerek yok.

iphone 5C Özellikleri ve Fiyatı

Apple, ucuz iPhone olan iPhone 5C’nin resmi tanıtımını henüz yapmasa da internette görselleri dolaşmaya başladı. Özellikle yabancı site yöneticilerinin eline geçen cihazlar veya cihaz kasaları ile tanıtım videoları dahi yapıldı.

Örneğin şu videoya bir göz atarak iPhone 5C kasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

iPhone 5C klasik siyah ve beyaz görünümün yanı sıra rengarenk bir şekilde farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak. 4 inçlik bir ekrana sahip olan 5C, 1136*640 ekran çözünürlüğünde bir ekran barındırıyor.

Ram olarak 1GB’lık bir Ram beklenen 5C, 16-32 ve 64GB’lık hafıza boyutları ile satışa sunulacak. Arka kamerası 8 megapiksel olurken ön kamerası ise 1,2 megapiksel ile düşük bir çözünürlük sağlıyor.

106 gram ağırlığında olması beklenen cihaz, 7.6 mm kalınlığına sahip olacak. 10 Eylül salı günü, tüm özellikleri ve fiyatı iPhone 5S ile birlikte açıklanacak . Son bir kaç gün…

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir