İran ve Yine Bomba Gelişmeler

İran son zamanlar da teknoloji alanın da oldukça hareketli günler geçirmektedir ve yapılan yeni projeler de bu duruma örnektir. İran, artık teknoloji konusun da boş durmayarak yaptıkları yeni buluşlarla Dünya üzerin de oldukça ses getirmektedir.

İran yeni projesini tanıttı ve “ Radara yakalanmayan” yeni insansız hava aracını tanıtarak yine farklı bir teknolojinin altına imzalarını atmışlardır. İran savunma Bakanı Ahmed Vahidi’nin katılımıyla tanıtılan bu model, insanlar tarafından gerçekten yoğun ilgi görmüştür ve bu sayede de İran için çok ileri seviye de bir teknoloji hayata geçirilmiştir. Özellik bakımından da düşman Ülkelerin asla farkına varamayacak olan bu modeller sayesinde de İran savaş konusunda  da oldukça ileri seviye de bir teknolojiye adım atmışlardır.

Keşif yapmanın yanı sıra, çok yüksekten uçabilmesi özelliği be düşman Ülkelerin bazı yerlerinde ki hedeflerini vurma konusunda çok ileri seviyeye ulaşan bir model olmuştur. Tehlikenin farkında olabilen bu model, artık İran bu model sayesin de bir çok engeli ortadan kaldırır ve tehdit edici unsurlara da anında karşılı vererek ne kadar ileri seviye de bir teknolojinin kapılarını açtıkları çok belli olmaktadır.

iran insansız hava aracı

Bazı kesimler de Hayalet özelliğine sahip olan  bu uçakların aslın da söylenen özelliklerine göre bu özelliklerin bir alakası bulunmadığını da söylemektedirler. Ama üretilen  bu teknolojik modeller kesinlikle dünya çapında modelleridir…

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir