LG’nin Yeni Televizyonları

LG Electronics’nin ilk kez bu yıl başın da tanıttığı ve sergilenme esnasında da oldukça yoğun ilgi gören Sinema 3D  Smart TV’leri kullanıcılarını harika özellikler ve kolaylıklar sunmaktadır. Akıllı TV olarak da adlandırılan bu TV ‘i sihirbaz kuman da sayesin de kullanıcılara sağladığı rahatlık gerçekten oldukça süperdir.

lg yeni nesil tvler

Bir düğer özelliği de Sen tanıma özelliğidir ve dijital olarak kullanılan bu özellik sayesin de kullanıcıların sesini kolayca tanıyan bu akıllı TV oldukça ilgi görerek şimdiden tercih edilmeye başlanmıştır. Voice Recognition özelliği ile sesli arama yaparak kullanıcıların sesiyle harika bir özellik sağlamaktadır. Geliştirilen Smart Share Plus özelliği ile akıllı cihazlardan bu TV’ye görüntü aktararak daha fazla özellik sunmakta ve farklı kanalların da bu TV sayesin de 3D farkıyla izlenmesini sağlamaktadır.

Veri İletişim Teknolojisi’ni kullanan LG Tagon özelliği ile telefonla TV’yi eşleştirerek, telefondan da bilgi akışını sağlamaktadır. Global zengin içerik özelliği de sunmaktadır LG TV’ler. Ülkemizde TV kullanıcıları, hangi kaynaktan ve nasıl aktarım yapacakları konusun da oldukça fazla sıkıntı yaşamaktadır. Bu konuya da el atan LG, Ülkemiz de bazı İletişim akışını sağlayan firmalarla iş birliği yaparak anlaşma sağlamıştır ve artık kullanıcılar bu TV sayesinde aynı zaman da nasıl ve ne şekilde aktarım yapacakları konusunda da zorlanmayacaklardır.

Video On Demand özelliği sayesinde de, Online olan canlı bağlanma özelliği ve keyfini de sunan TV kullanıcılarını iletişim aktarma konusun da oldukça fayda sağlamaktadır. LG TV oldukça gelişim göstermiş ve şimdiden kullanıcı sayısı artmaya başlamıştır…

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir