One Piece Heyecanına Ortak Olun

one piece

Japonya’dan anime sevenlere muhteşem bir anime dizi daha. 

Eski korsanlar kralı, bütün hazinelere sahip olmuş bir denizcidir ve herkesin korkulu rüyasıdır. Sonunda teslim olur ve idam edilirken tüm hazine birikimini Grand Line’da One Piece denilen adada bıraktığını söyler. Bu yüzden One Piece tüm korsanların hayallerini süsleyen bir ada olmuştur. Tüm denizciler bu hazinelere sahip olabilmek için One Piece’e doğru seyahate başlarlar. Yalnız unutulmaması gereken nokta şudur. Grand Line çok tehlikeli bir yerdir ve orada canlı kalmak neredeyse imkansızdır. Tüm zamanların en kötü korsanlarının oraya akın ettiğini de düşünürsek oraya ulaşmak ve hayatta kalabilmek inanılmazdır. 

Kahramanımız Monkey D. Luffy ise hayali korsan kral olabilmektir. Ayrıca One Piece denilen kimsenin bilmediği ve göremediği o hazineye sahip olmaktır. Küçük yaşlarında dahi bu hayalinin peşinden koşan Luffy, kazara bir şeytan meyvesi yemiştir.

Bu meyveleri yiyen insanlar o meyvenin verdiği özel güce sahip olurlar. Kahramanımız Luffy ise şeytan meyvesi yemiştir ve istediği kadar uzayabilir kendini esnetebilir. Ancak bu meyveyi yiyen kişilerin bir de dezavantajı vardır. O da denizde hareket edemezler ve denize düştükleri halinde boğularak ölürler. Luffy yeterli yaşa eriştiğinde bu yolculuğuna başlar ve ekibini toplamaya karar verir.

Grand Line’a yolculuğu sırasında hem sizi güldürecek hem de inanılmaz maceralara yolculuk edecektir. 

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir