Panasonic Akıllı Telefonu Çok Farklı

Panasonic, yeni model akıllı telefon modelini tanıtarak oldukça fark yaratmıştır. Şimdiden bu akıllı telefonun şuan piyasada ki akıllı telefonları geçebileceğini ve onlardan daha farklı olduğunu söylemektedirler.

Panasonic Eluga P P- 03E isimli akıllı telefonun en önemli özelliği de  IP57  sertifikası yani su geçirmez sertifikasına sahip olmasıdır. Harika özelliklerle üretilen bu akıllı telefonu kullanmakta harika olacak gibi. 4.7 inç büyüklüğünde ve Full HD görüntülü ekranıyla da diğer akıllı telefonlardan ayrılmaktadır. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemiyle çalışması da oldukça farklı bir özellik yüklemektedir. Bu özellikler Panasonic Eluga modelinde birleşince gerçekten diğer telefonlardan bir çok yönüyle de farklılık göstermektedir. Çok kısa bir zaman oldu tanıtılalı ama zaman geçmeden diğer akıllı telefonlardan daha farklı özelliklere sahip olduğunu anlayan uzman kişiler, ileri de diğer akıllı telefonları geçeceğini söylemektedir.

Bu akıllı telefon gücünü, Krait 300 mimarili 4 çekirdekli 1.7 GHZ Snapdragon 600 işletiminden almaktadır ve bu özelliği ile de ne kadar güçlü olduğunu kanıtlamaktadır. Ayrıca bu akıllı telefon 13.4- megapixsel arka kameraya sahiptir ve bu özellik de oldukça çok ilgi görmekte ve çok kaliteli resimlerin çekileceğini de işarettir. 2600 mah batarya sahip olması da ne kadar güçlü bir bataryayı taşıdığını ve sağlamlığını göstermektedir. En önemli özelliği de kesinlikle su geçirmez özelliğe sahip olmasıdır ve zaten bu özellik harikadır gerçekten. Kalınlık bakımından da 10.9mm kalınlığındadır ve bu özelliği ile Lumia 920 gibidir ama hafiftir.

Panasonic Eluga P P- 03E

Panasonic Eluga, teknoloji ve telefon alanın da harika bir başarıya imza atmışlardır ve bu özellikleriyle diğer akıllı telefonlardan bir hayli farklı olarak, ilerleyen zamanlar da diğerlerini geçmesi beklenmektedir…

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir