Paravan Blog Nasıl Açılır?

Paravan blog, günümüzde sitelerin konumlarını iyi seviyelere getirmek ve kelime bazlı yükselmek için en çok rağbet gösterdiği yöntemler arasında bulunuyor.

Paravan blog açmak için belli başlı 4 site bulunuyor. Bunlar; blogger yani blogspot sitesi, wordpress, blogcu ve son olarak tumblr.

Buradan açacağınız bloglara düzenli bir şekilde özgün ve kaliteli makaleler girerek en az 2 veya 3 ay sonra kendi sitenize sağlayacağınız linklerin yararını büyük oranda görürsünüz.

Paravan Blog - Blogger
Paravan Blog – Blogger

 

Yapılan en büyük hatalar; kopya içerik ve kısa zamanda link çıkışı yapmaktır. Paravan bloğun yararı ise, sizin link satın almak veya tanıtım yazısı satın almak için harcayacağınız paranın cebinizde kalmasıdır. Aynı zamanda link aldığınız veya tanıtım yazısı aldığınız sitelerin içeriğinin ne denli kaliteli olduğunu bilemezsiniz. Fakat kendi kurduğunuz blog kaliteli ve özgün olursa yararını daha fazla görürsünüz ve içinizde rahat olur.

Paravan blogda önemli olan konuyu dar tutmanızdır. Yani daha çok kategorileriniz için paravan blog açarsanız; sitenize olan yararı katlamış olursunuz.

Siz de yorumlarınızla bu konuya destek verebilirsiniz.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir