Piyasadaki En İyi Windows Tabanlı Laptop

Soluto firması piyasada ortaya koyduğu yazılımları ile isminden bahsederken yaptığı son inceleme çalışması ile de adından söz ettirdi.Yaptıkları incelemeler sonucunda piyasada bulunan en iyi Windows tabanlı laptopun, MacBook Pro 13 olduğunu savundular.

Şirketin genel olarak ortaya koyduğu yazılımlar, bilgisayarların performanslarını arttırmak üzerine yoğunlaşmış durumda.Bu yazılımların ortaya koyduğu geri bildirimlere göre de firma ortaya böyle bir sonuç koymuş bulunuyor.

Bu incelemenin yapılmasında ve geri bildirimlerin değerlendirilmesinde toplamda 150.000 bilgisayarın verilerinden yararlanılmıştır.Özellikle bilgisayarların kitlenme sıklığı, takılma ve donmaları, mavi ekran sorunu ve bilgisayarın açılış hızı göz önüne alınmıştır.Tüm bunların sonucunda Apple MacBook Pro 13 zirveye oturmuş.

Apple bu bilgisayarı 2012 yılında üretmeye başlamıştır.Firmanın kullanıcılara tavsiyesi sade bir Windows yüklü bir MacBook Pro 13 kullanmalarıdır.Ayrıca üretici firmalara ise bilgisayara gereksiz birçok şey yükleyerek performanslarını düşürdüğünü söyleyerek Apple MacBook Pro 13 gibi bilgisayarlar üretmelerini istemiştir.

Bu bir reklam anlaşması sonucunda mı ortaya çıktı yoksa gerçekten de tarafsız bir gözlem mi bilinmiyor ama Apple’ın kalitesini de çok fazla tartışmaya gerek yok.

Apple MacBook Pro 13

Firmanın ilk ortaya koyduğu inceleme sonucunda ilk 3 bilgisayar ise şu şekilde;

  1. Apple MacBook Pro 13
  2. Acer E1-571
  3. Dell XPS 13 

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir