Samsung 5 Farklı Telefon ve 1 Tablet Daha Sunuyor!

Samsung daha önce MWC etkinliği içerisinde birbirinden farklı 8 cihazın tanıtımını sağlamış idi. Bu bağlamda, yeni cihazlar daha ilk duyurudan itibaren gerek sektörde, gerek Samsung severlerde bir heyecan yaratmış idi. Şimdi ise, bu 8 cihazın 6’sının temel özellikleri ve bilgileri kullanıcılara sunulmuş durumda. Nitekim, 6 cihazın 5’i telefon ve 1’i tablet… Özellikle tablet, bir çok kullanıcı tarafından merak ediliyor.

Samsung’dan Yeni Cihazlar ve Ön Bilgileri

Samsung, ilk aşamada Galaxy Fonblet adını verdiği telefonunu tanıtacak gibi gözüküyor. Zira, bu telefon 5.8 inç oranında ve bu çok ciddi bir ekran boyutu. Bu nedenle, farklı bir boyut sunacak gibi. Cihaz, 4.1.2 sürümü ile Android işletim sistemine sahip. Bunun yanı sıra, 950×540 oranlarında ekran çözünürlüğü mevcut durumda.

Samsung, daha önce Galaxy Pocket serisini başlatmış idi. Akıllı telefon konusunda çok ciddi beklentileri olmayan kullanıcılar için birebir idi. Şimdi ise, Galaxy Pocket 2 çıkıyor piyasaya. Gene 4.1.2 Android işletim sistemi bulunan telefon; 320×240 oranında bir ekran çözünürlüğüne sahip.

Diğer bir cihaz ise; gene akıllı telefon kullanımında pek ileri seviyede olmayan kullanıcılar için. Zira, bu şekilde ki telefon modelleri; bir çok teknoloji ile daha iç içe olmayanlar için birebir. Cihazın isemi; Galaxy Star… Cihaz, Spreadtrum işlemciye sahip. 320×240 oranında bir ekran çözünürlüğü bulunuyor.

Diğer cihaz ise; Galaxy Young… Teknolojiyi biraz daha kavramış olan kullanıcıların tercih edebileceği bu model; Adreno 200 grafik işlemciye sahip ve 480 x 320 oranında bir ekran çözünürlüğü söz konusu. İşletim sistemi ise gene Android 4.1.2 olmakta.

Son olarak Galaxy Frame telefon klasmanın da bilgi edindiğimiz modellerden biri. VideoCore IV grafik işlemcisine sahip olan bu model, 480×320 ekran çözünürlüğü sunmakta.

Telefonların dışında ise; tam olarak adı bilinmeyen ve model özellikleri bilinen bir tableti söz konusu. Özellik ve kullanım açısından ciddi oranda üst düzey olacak tablet, bu alanda ki cihaz kullanıcılarını tatmin edecek gibi gözüküyor. Gerek tablet, gerekse de diğer telefon modelleri ile ilgili daha net duyuruları ve açıklamaları güncel olarak sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir