Trials Evolution Oyunu Ön İncelemesi

Herkes, hayatının bir döneminde mutlaka flash oyunlar arasında heyecanlı bir şekilde kaybolmuştur. Bu oyunlar arasından ise, motor oyunları en çok tercih edilen, başta erkekler olmak üzere bir çok kullanıcının severek oynadığı seçenekler arasında yer almaktadır. Genelde oldukça basit ve rahat bir şekilde oynan bu oyunlar, sağ, sol, gaz ve fren şeklinde ki standart yönlendirme tuşlarından oluşmakta idi. Nitekim, bu şekildeki oyunların en çok tercih edilme nedeni de bu olmakta idi.

Bu bağlamda, sizlerin bildiği ve heyecan ile oynadığı flash oyun dünyasında ki motor oyunlarını çok daha eğlenceli bir şekilde sizlere sunacak olan yeni bir oyun en kısa süre içerisinde bilgisayara geliyor. Oyunumuzun adı Trials Evolution… Bu oyun, geçtiğimiz Nisan ayı içerisinde ilk olarak oyuncular ile buluşmuş idi. Lakin, o dönemlerde Xbox Live ile kullanıcılara sunulması, farklı bir oyuncu kitlesine ulaşmasına neden olmuş idi. İşte, bu nedenle bir çok oyuncu kitlesine ulaşması hedeflenen oyun artık bilgisayarlarda da oynanabilecek.

motor-yarisi

Hızlı Hareket Et, Yarışı Çabuk Kazan!

Oyun içerisinde motorunuz ile bir çok farklı kulvarda yarışıyorsunuz. Özel olarak hazırlanmış olan pistler, sizlere bir çok farklı aşamada heyecanlı bir motor yarışı imkânı sunuyor. Sizin göreviniz ise, her kulvarı oldukça hızlı bir şekilde geçmek. Ne kadar hızlı hareket eder ve bilinçli bir biçimde adım atabilir iseniz, herhangi bir sorun yaşamadan kulvarları daha rahat tamamlayabilir ve kısa süre içerisin de oyunda başarılı bir sonuca ulaşabilirsiniz.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir