Ucuz iPad Mi Geliyor ?

Apple firmasının bir sonraki iPad’inin ne olacağını tüm teknoloji severler olarak beklerken, bazı söylentilere göre Apple’dan yeni stratejik hamleler gelmesi bekleniyor.

Apple en son küçük iPad ile karşımıza ürün yelpazesini genişletme stratejisi ile çıkmıştı. Diğer firmalar ile rekabet üstünlüğü elde etmek için bu stratejiyi ortaya koyan Apple, şimdi de ucuz iPad yapmayı planlıyor. Samsung vb. diğer tablet üreticileri, fiyat avantajı ortaya koyarak müşterilerini bir hayli fazlalaştırdı. Apple’da ucuz iPad ortaya koyarak, müşteri sayısını arttırmayı düşünüyor.

Bazı uzmanlar bu durumun Apple’ı daha fazla etkileyecek ve düşüşüne hızlandıracak olarak yorumluyor. Apple’ın doğru bir strateji ortaya koyduğunu söyleyen uzmanlar ise ürün yelpazesi genişlerse müşteri sayısı da artar düşüncesinde bulunuyor.

iPad dedikoduları

Bu sonbahar bu tür haberlerin netleşmesi bekleniyor. Bununla birlikte hali hazırda bulunan ucuz iPhone’un yanına şimdi de ucuz iPad dedikoduları eklendi. Sonbahar geldiğinde Apple her şeyi açıklayacaktır.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir