Uncharted 3:Drake’s Deception Ön İnceleme

Uncharted serisinin üçüncü oyunu olan Uncharted 3 Drake’s Deception, Naughty Dog tarafından Ps3 İçin yapılacak.Oyunun muhtemel çıkış tarihi Kuzey Amerika’da 1 Kasım 2011 , Avrupa’da ise 4 Kasım 2011 olacak.Serinin 2. oyununun devamı niteliğinde olacak.Oyun resmi olarak (2010 Spike Video Games Awards’ta) 11 Aralık 2010’da anons edildi.

Naughty Dog oyunda Nathan Drake’yi kurşun karakter olarak belirlemiş ve çevresine göre değişik tepkiler sağlamak amacıyla animasyon setleri oyunda oldukça fazla bulunmakta.

Multiplayer oyunda serinin ikinci oyununun üstüne yeni haritalar,yeni silahlar,yeni karakterler eklenecek.Ayrıca yeni oyun modları bulunacak.

Oyunun birinci demosu 14 Aralık 2010’da ikinci demosu ise 15 Haziran 2011’de Sony’nin E3 basın toplantısında gösterildi.

Oyunun yeni özellikleri arasında aynı anda birden fazla düşman ile savaşma özelliği var ve bunun yanında oyunda stereoskopik 3D bulunacak.

Oyun Sony stüdyolarında tam anlamıyla ortaya çıkarken oyunun dikkat çeken yönü diğer serilerde olduğu gibi bir sinema tarzında oluşudur.

Oyunun yapımcıları özellikle oyunun grafiklerinin muhteşem olacağını duyurdu.3D konusunda da oldukça iyi olduklarını savundular.

Şimdi son olarak tanıtım videosuna göz atabilirsiniz.

 

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir