Web Sitesi Hobi mi yoksa Para Kazanma Yolu mu ?

Sitenizde içeriklerin kaliteli olması ne yazık ki bir yere kadar etkilidir. Ne kadar faydalı olursa olsun, istediğiniz kadar emek verirseniz verin içerikleriniz mutlaka güncel konulardan seçilmesi gerekir. Güncel konular sizlere Hit getirecek en büyük kaynaktır. Örneğin Gerentoloji Bölümünü kim hayatı boyunca arama ihtiyacı gösterir. Ne yazık ki bunun sayısı 1000 den fazla olmaz ve çok az aranır. Dolayısıyla emeğiniz boşa gider.

Eğer web sitesi ile para kazanma amacındaysanız, mutlaka hit getirecek ve güncel konulardan başlıklarınızı belirlemeniz ve bunlara yönelik içeriklerinizi eklemeniz gerekir.

Bunun için ne yapmalı ?

web sitesi ile para kazanmaBunun için gündeminizi siz oluşturmalısınız.

Önemli günler ve haftalar listesini elinize alınız ve bir sonraki haftayla veya günlerle ilgili özel yazılarınızı yazmaya başlayınız. Bu sadece bir örnekti. Bunu sizde genişletebilirsiniz. Gündemdeki konular, güncel teknolojik cihazlar, vizyona girecek filmler vb.

Web sitesi kurarken amacınız hobi ise o zaman belirli bir konu üzerinde çalışmalarınızı kararlılıkla devam ettirin. Bu sayede ileride markalaşırsınız ve zaten sizlere para kazandıracak firmalar sizleri bulacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. Seo’ya fazla takılmadan güncel içeriklerinizi periyodik olarak girmenizi tavsiye ederiz. Umarım yararlı olmuştur. Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir